261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 1 990 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Bazén Marimex Tampa 3,66x0,91 m s pískovou filtrací - motiv RATAN

Bazén Marimex Tampa 3,66x0,91 m s pískovou filtrací - motiv RATAN

Průměr bazénu: 3,66 m
Výška bazénu: 0,91 m
Filtrace: písková

Datum: 20.3.2019 15:16 Odpovědi: 18

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Tereza Kottová Datum:9.6.2021 12:59

Podloží pod bazénem

Dobrý den, objednala jsem si od Vás tento bazén s celým příslušenstvím. Chtěla jsem jej postavit na zahradu na trávník, kde je ze zahrady největší rovina. Ale včera jsem se dozvěděla, že pokud to není úplná rovina (s vodováhou) tak bazén nebude dobře stát a nebude to tak fungovat. Je nutné upravit nějak více trávu pod bazénem? Děkuji moc .
Autor:Shop Marimex.cz Datum:9.6.2021 13:53

Re: Podloží pod bazénem

Dobrý den, ano bazén musí být postaven na rovině. Je třeba  odstranit drny a trávu, hliněné podloží zarovnat do rovna, poté dát bazénovou podložku a na ní postavit bazén.

Autor:Tomáš Dedek Datum:23.3.2021 17:09

Umístění na terasu

Dobrý den, prosím lze umístit bazén na terasu? Přímo na terasové prkna z dřevoplastu? Nosnost terasy by neměla být problém - je tam betonová deska... Díky T. Dedek

Autor:Shop Marimex.cz Datum:24.3.2021 08:45

Re: Umístění na terasu

Dobrý den, pokud terasa unese několik tun vody a pokud pod bazén dáte bazénovou podložku, aby se nepoškodil spodek bazénu, tak bazén na terasu postavit můžete. Důležité ale je, aby mezi prkny nebyly mezery, jinak se může bazén zespodu protrhnout.

Autor:JEnda Datum:14.2.2021 20:47

Morska sul

Dobrý den,
lze do tohoto bazenu pridavat morskou sul misto chemie? Nebude to vadit bazenu a filtraci nejak vyrazne ?

Dekuji za info
Autor:Shop Marimex.cz Datum:15.2.2021 09:38

Re: Morska sul

Dobrý den, pokud se rozhodnete používat chlorinátor a slanou vodu v bazénu, je třeba používat speciální sůl pro bazény: https://www.marimex.cz/bazenova-sul-marimex-25-kg/ .Mořská sůl obsahuje minerály, které by mohly chlorinátor poškodit.

Autor:Michal Datum:29.6.2020 09:58

Vysavač k bazenu

Dobrý den,
máme od Vás tento bazán a řeším jak bazén vysávat. Používáme starší pískovou filtraci, která je připojena ke stěně bazénu a funguje bez problému. Problém nastavá, když chci napojit hadici od vysavače přes prostup stěny, tak hadici nemám jak připojit a vždy ji musi druhá osoba držet. Prosím můžete mi tedy poradit jak připojit hadici k prostupu skrz stěnu. Děkuji Michal
Autor:Shop Marimex.cz Datum:29.6.2020 11:23

Re: Vysavač k bazenu

Dobrý den, hadice se připojuje přes průchod stěnou bazénu pomocí redukce, která je u balení vysavače. 

Autor:Tereza Datum:26.6.2020 18:45

Je nutné koupit skimmer?

Dobrý den, prosím Vás v jedné z odpovědí jsem se dočetla, že k základnímu zprovoznění bazénu Tampa 3,66 s filtrací není nutné nic jiného kromě písku dokupovat. Teď ale v návodu na zapojení filtrace se píše, že k zapojení je nutný skimmer. Prosím Vás je tedy skimmer třeba nebo ne? Moc děkuji za odpověď.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:29.6.2020 09:10

Re: Je nutné koupit skimmer?

Dobrý den, skimmer používat můžete, ale nemusíte - není to bezpodmínečně nutné k provozu bazénu.

Autor:Lenka Königová Datum:13.5.2020 18:58

Bazen tampa

Dobry den,
chci se jen zeptat,zda je lepsi dat pod folii pod bazen jeste pisek?
Dekuji za odpoved
Autor:Shop Marimex.cz Datum:14.5.2020 11:28

Re: Bazen tampa

Dobrý den, není to nezbytně nutné, ale pokud ho tam dáte, a písek bude bez ostrých kamínků, bude to lepší, protože bude bazén lépe chráněný.

Autor:Nicole Datum:9.4.2020 13:28

Velikost solární plachty

Prosím - jakou mám zvolit velikost solární plachty na tento bazén?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:9.4.2020 14:38

Re: Velikost solární plachty

Dobrý den, na tento bazén potřebujete solární plachtu na průměr hladiny 3 m.
Autor:Jan Řezníček Datum:17.6.2019 12:41

Dokoupení nějakých částí

Dobrý den, mám zájem o bazén Tampa 3,66x0,91 s filtrací. Můj dotaz zní, zda je ještě něco nutné dokupovat, pokud pominu schůdky, podložku a krycí plachtu?
Děkuji za odpověď
Autor:Shop Marimex.cz Datum:17.6.2019 16:05

Re: Dokoupení nějakých částí

Dobrý den, kromě písku, který není v balení,  na základní zprovoznění již nic dalšího potřeba není, samozřejmě budete potřebovat na provoz bazénovou chemii apod.
Autor:Vojta Datum:12.6.2019 23:29

filtrace materiál

Dobrý den, měl bych dva dotazy. Uvažují o typu bazenu Tampa 3,66 a 0,91 a otázka zní zda je typ filtrace prostar 3 dostačující nebo je lepší koupit variantu s filtraci prostra4. Druhý dotaz je na motiv bazénu RATAN, bojím se zda když bude bazén na přímém slunci,bude materiál příliš horký a bude nebezpečí protrhnutí?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:13.6.2019 08:46

Re: filtrace materiál

Dobrý den, ano filtrace je dostačující. Co se týče materiálu bazénové folie, přímé slunce mu nevadí.
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení